Kancelaria Legalis - logo

O nas

Filozofia sukcesu Kancelarii od zawsze jest ta sama;
ochrona ekonomicznego interesu Klienta

W czasach dużego skomplikowania rzeczywistości gospodarczej oraz gwałtownie zmieniającego się otoczenia prawnego, wielkiego znaczenia nabiera to, w jaki sposób firma przewiduje oraz zabezpiecza skutki podejmowanych przez siebie decyzji gospodarczych. Decyzja odnośnie wyboru kancelarii świadczącej usługi prawno-doradcze ma dla spółki kluczowe znaczenie, decyduje bowiem o przyjętym przez firmę poziomie ochrony prawnej oraz skuteczności jej występowania.

Kancelaria Legalis jest firmą ukierunkowaną na świadczenie strategicznej obsługi doradczej na rzecz przedsiębiorców, instytucji oraz osób fizycznych. Sukces w naszych relacjach z Klientami opieramy przede wszystkim na pełnym zrozumieniu specyfiki ich działalności, celów i potrzeb biznesowych. Pozwala to na nasze aktywne, osobiste uczestniczenie w budowaniu strategii działań oraz koncepcji biznesowych, a nie tylko dokonywanie ich oceny z pozycji zewnętrznego doradcy.

Kierując się zasadą aktywnej, skierowanej na potrzeby biznesowe obsługi, zadbaliśmy o współpracę z najlepszymi doradcami podatkowymi, ekonomistami, kancelariami notarialnymi i komorniczymi.

W naszej pracy kierujemy się najwyższymi standardami etycznymi, profesjonalizmem świadczonych usług oraz zasadą zapewnienia Klientom pełnego komfortu w świadomym i swobodnym realizowaniu swoich celów gospodarczych.
Nasza oferta jest zawsze zindywidualizowana, dostosowana do potrzeb poszczególnych Klientów. Dlatego nasze usługi wyceniamy z uwzględnieniem specyfiki danego zlecenia, tak aby struktura wynagrodzenia była adekwatna do naszego rzeczywistego zaangażowania. Poza określaniem wynagrodzenia na podstawie systemu stawek godzinowych, przede wszystkim preferujemy ryczałtowe wynagrodzenie za realizację danego projektu lub zlecenia.

Strategia działania

Oferujemy specjalistyczne usługi doradcze, produkty i rozwiązania służące zabezpieczeniu interesów ekonomicznych naszych Klientów. Przyjęta przez nas strategia działania zakłada świadczenie usług doradztwa strategicznego na najwyższym poziomie. Zmierzając do ciągłego wzrostu jakości oferowanych usług, dążymy do stałej poprawy naszej pozycji rynkowej na tle innych konkurencyjnych podmiotów.

Nasza strategia działania oparta została na trzech podstawach:

Pierwsza, to najwyższa jakość oferowanych usług oraz nastawienie na długofalową współpracę. Jakość świadczonych przez nas usług determinuje wzrost zaufania Klientów do Kancelarii, jednocześnie umacnia nasz pozytywny wizerunek na rynku usług doradztwa gospodarczego. Prowadzimy działalność skierowaną na budowanie trwałych relacji z naszymi Partnerami.

Druga, to profesjonalizm. W pracy, którą wykonujemy stawiamy na kompetencje, odpowiedzialność, rzetelność, uczciwość oraz etykę zachowań.

Trzecia, to sprawność i szybkość działania. Przekonani, że szybkość naszego działania może mieć zasadniczy wpływ na zachowanie wartości ekonomicznej przedsiębiorstwa Klienta oraz ochronę jego majątku osobistego, dążymy do maksymalnie szybkiego opracowania indywidualnej strategii postępowania.

Specjalizujemy się w:

  • realizacji kompleksowych strategii prowadzących do bezpiecznego przejęcia spółek prawa handlowego,
  • aktywnej obsłudze postępowań upadłościowych i likwidacyjnych,
  • optymalizacji podatkowej podmiotów gospodarczych (SKA, offshore),
  • indywidualnym, strategicznym doradztwie gospodarczym,
  • czynnym zarządzaniu kryzysowym,
  • prowadzeniu postępowań restrukturyzacyjnych,
  • obsłudze korporacyjnej spółek handlowych,
  • ochronie członków zarządu przed odpowiedzialnością karną oraz cywilną.

Wszystkich zainteresowanych szczegółami dotyczącymi zasad współpracy serdecznie zapraszam do biura Kancelarii, gdzie z pewnością znajdziemy czas by porozmawiać o Państwa potrzebach.

Wykonanie: Aginus
Do góry ▲
Kancelaria Legalis spółka z ograniczona odpowiedzialnością spółka komandytowo-akcyjna
ul. F.M. Lanciego 14 lok. 2, 02-792 Warszawa
sekretariat: tel. +48 22 290 23 32 :: e-mail: sekretariat@kancelaria-legalis.pl